K dokonalé vizáži patří i manikúra

Zatímco pedikúra je záležitost i mužů, na manikúru chodí hlavně ženy. Ženy totiž chtějí vypadat naprosto dokonale a krásné nehty k celkové visáži zkrátka patří. Mnohé ženy nemají čas na to, aby si doma po večerech lakovaly své nehty levnými laky, které se stejně zanedlouho ošoupou. Raději investují do kvalitní péče o ruce, díky které budou nejen ruce, ale i nehty dlouhodobě krásné a doslova dokonalé.

Pokud i vy toužíte po dokonalé manikúře, stačí se objednat do našeho salonu. Nabízíme několik druhů manikúry, tudíž si každá zákaznice přijde na své, ať už bude sebevíc náročná.

Seznamte se s japonskou manikúrou P-shine

V našem salonu provádíme i japonskou manikúru zvanou P-shine. Jedná se o péči o přírodní nehty, jejíž princip pochází z dalekého Japonska. Celá péče spočívá v zajímavé, zcela přírodní technice úpravy nehtů. Hmota, která se na nehty nanáší, je složena z mnoha látek a vitaminů, které nehty povzbuzují a díky kterým jsou nehty lesklé, hladké a vyživené. Nanášení hmoty je zcela jednoduché a netrvá dlouho.

Když nechcete P-shine, na řadu přichází gellak a shellac

Samozřejmě japonská technika P-shine není jedinou manikúrou, kterou v našem salonu provádíme. V salonu se zaměřujeme i na gellak a shellac.

Když své nehty nechcete zatěžovat umělými napodobeninami, doporučujeme manikúru pomocí gel laku či shellacu.

I zde platí sleva pro seniory.

 

Manikúru, gellak, shellac, p-shine a jiné klasické úkony spojené s manikúrou a péčí o ruce u nás provádí Žaneta Smrčková, pochází z Moravy z podhůří Jeseníků z malé vesnice, která spadá do CHKO Jeseníky, kde je příroda ještě zdravá a kde od malička sledovala maminku a babičku, jak sbírají a dále používají byliny. Vždy se dívala, jak jsou pro naše tělo důležité, proto by chtěla představit ozdravné zábaly s masážemi rukou v podobě manikúry.

Jsou vhodné pro namáhané ruce, k hojení záděr, prasklinek suchých rukou, hydrataci a všemu co vás napadne ve spojení s klasickou manikúrou.

 

Ukázky práce

Zavolejte nám!

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/169252/virtual/www/wp-includes/script-loader.php on line 2876