Vstupte do víru relaxace díky masážím

Každý z nás se někdy cítí naprosto vyčerpaně. Někdy za to může pracovní vytížení, jindy velká vlna stresu, která se nahrnula do našeho života. Ať je důvod jakýkoliv, je načase si odpočinout. Pokud už nestačí horká vana s pěnou, je načase se objednat na masáž.

Masáže jsou prostředkem, který nás dostane do víru relaxace. Málokdo si dokáže představit to naprosté uvolnění, které při masážích zažíváme, dokud to nezkusí. Samozřejmě se na ně nechodí jen tehdy, kdy si potřebujeme odpočinout. Jsou také pomocníkem, který bojuje proti ztuhlosti svalů, proti pocitu odumírání končetin či proti bolestem těla.

Velice oblíbené jsou zejména takzvané baňky, indické masáže hlavy či lávové kameny.

Víte, jaké kouzlo se skrývá v baňkách?

Baňkování je sice metoda, která vám zanechá na těle pár modřin, ale uleví vám od mnohých bolestí a strastí. V našem salonu používáme baňky skleněné, pomocí nichž zatočíme s bolestmi zad, s migrénou nebo s celulitidou. Během baňkování dojde k intenzivnímu prokrvení masírovaných tkání, což se během klasické masáže nestane.

Jaké je tajemství lávových kamenů?

masáž lávovými kameny

Za zmínku stojí i lávové kameny, které si na sebe nechávají nanášet hlavně lidé, kteří potřebují dodat energii. V sílu lávových kamenů věřili už starověké kultury, které přišly na to, že tyto kameny uvolňují nejen svaly, ale i naši duši.

Co se skrývá pod pojmem „indická masáž hlavy“?

Jak jsme zmínili, indická masáž hlavy se také řadí k velice oblíbeným. Jedná se o nejpříjemnější masáž vůbec. Dokáže zbavit napětí i vnitřních bolestí. Možná proto je tak oblíbená.

V naší nabídce najdete nejen výše zmíněné druhy masáží, ale i mnohem víc. Zaměřujeme se na sportovní, rekondiční, reflexní či regenerační masáže, na zmiňované baňkování či velice oblíbené lávové kameny. Kromě toho nabízíme i kineziotaping, což je metoda využívána hlavně sportovci.

Zavolejte nám!