Pedikúra by se neměla podceňovat

pedikura

Pedikúra pro hezké nohy

Zatímco manikúra je záležitost hlavně žen, pedikúra se pak vztahuje na ženy i na muže. O své nohy bychom měli stále pečovat, za pedikúru bychom se neměli stydět a pravidelně bychom měli navštěvovat pedikérku. Zejména pánové mohou mít problémy se zarůstajícími nehty. Tato potíž se musí podchytit co nejdříve, pokud nehty zarostou hlouběji do prstu, musí se nehet odstranit chirurgicky. Pedikúra by se tedy skutečně neměla podceňovat.

Pánům tedy doporučujeme navštěvovat salon pravidelně. Vyhnete se tak potížím, které vznikají při nedostatečné péči. Potíže, které mohou vzniknout, jsou nejen bolestivé, ale i velice nepříjemné. Ani zdaleka se nejedná jen o zarůstání nehtů! Díky pedikúře můžete zamezit plísním nohou nebo se můžete nadobro zbavit tvrdých pat.

Mokrá pedikúra = náš nejlepší přítel

Jak jsme zmínili, péče o nohy by se neměla podceňovat. Problémy se mohou dostavit jak u mužů, tak i u žen. V našem salonu využíváme takzvanou mokrou pedikúru. Jedná se o nejznámější a hlavně dlouho prováděný a ověřený postup. Při mokré pedikúře dojde k namočení nohou do vodní lázně s přídavkem éterických olejů a změkčujících přísad. Při ní ztvrdlá kůže změkne a následně je odstraněna a noha ošetřena kosmetikou pro péči o nohy.

Gellak, na scénu!

Díky pedikúře nebojujeme jen s plísněmi nohou, s tvrdými patami nebo s nepříjemnými zarůstajícími nehty. Díky pedikúře naše nohy mohou vypadat doslova výstavně. V našem salonu vám nehty na nohou dokonale nalakujeme, ať se se svými nohami můžete chlubit široko daleko. Abyste měli jistotu, že nohy budou krásné delší dobu, uděláme vám pedikúru s gellakem.

Gellak vydrží krásný mnohem déle, než běžně nalakované nehty, proto k pedikúře využíváme značkové Gel laky, které nejsou nijak náročné na aplikaci a které vydrží i celý měsíc.

Jako bonus nabízíme slevu pro seniory.

Zavolejte nám!