Oslňte svým vzhledem! Nechte si prodloužit řasy i vlasy

Ženy si denně přivstávají a každý den se v koupelně snaží vykouzlit dokonalý vzhled. Líčení však není to jediné, co se podílí na dokonalém vzhledu. Je třeba mít hezký účes, taky musíte mít skvělý outfit. Ovšem s líčením se ženy perou nejdéle. Jen málokterá žena umí vykouzlit krásné linky jedním tahem, jen málokdo umí namalovat dokonale stejné obočí nebo jen málokterá dáma nanese řasenku bez sebemenšího přetahu. Pokud vás líčení očí už doslova otravuje, víme, co dělat. Co třeba si nechat prodloužit své řasy?

Prodlužování řas je v dnešní době velice populární. Ženy zkrátka chtějí mít pokoj od zdlouhavého líčení, přesto chtějí vypadat takřka dokonale. Otázkou je, jak řasy dlouho vydrží?

Jak dlouho prodloužené řasy vydrží?

Záleží jen na vás. Každá žena chce mít prodloužené řasy jinak dlouhou dobu. Jestliže toužíte po perfektních řasách, které budou oslňovat jen jeden večer, prodloužíme je jen na určitou událost. Řasy se taky dají prodloužit na několik týdnů a na několik měsíců až let.

Perfektně prodloužené řasy působí vždy zcela přirozeně, není třeba na ně aplikovat řasenku. Zákaznice si může vybrat hustotu či délku řas, může si vybrat dokonce barvu. Velice oblíbené jsou i 3D řasy.

I vlasy chtějí prodloužit

Samozřejmě řasy nejsou to jediné, co si můžete nechat prodloužit. V současné době si ženy nechávají prodloužit i vlasy. Dělají to velice často modelky, které potřebují oslnit svými vlasy na fotografiích. Kromě toho to dělají i ženy, jež mají krátké, pomalu rostoucí vlasy. Pro ně je prodlužování vlasů doslova spásou.

V našem salonu navíc do vlasů aplikujeme brazilský keratin, který vlasy dokáže povzbudit. Díky němu se vlasy méně lámou, jsou skvěle hydratované a lépe, rychleji i kvalitněji rostou. Brazilský keratin je skvělým pomocníkem i při prodlužování vlasů. Díky němu jsou vlasy pevné i po prodloužení.

 

Ukázky práce

Zavolejte nám!