Ne šaty, ale vlasy dělají člověka

Na svůj vzhled by měl dbát skutečně každý. Žijeme v době, v níž lidé dávají na to, jak člověk vypadá, proto svůj vzhled nepodceňujme. Abychom docílili perfektního vzhledu, potřebujeme mít nejen dokonalé líčení, ale i účes. Pokud vás trápí vaše vlasy, pokud toužíte po změně, čekáme vás v našem salonu, kde kromě manikúry, pedikúry či jiných podobných služeb nabízíme i služby kadeřnické.

Dveře jsou otevřené komukoliv. Jednou za čas potřebuje nový střih kdekdo – ženy, muži i děti. Vlasy umyjeme, ostříháme, vyfoukáme, nabarvíme a samozřejmě i vyživíme. Jestliže vás trápí vypadávající vlasy či lupy, poradíme, jak s těmito potížemi zatočit.

Kvalita především – vlasová kosmetika Matrix

kosmetika matrix

A protože nám záleží na zdravé struktuře vašich vlasů, používáme exkluzivní certifikovanou kosmetiku Matrix, která opravdu na našem trhu nemá konkurenci. Tuto značku netřeba dlouze představovat, již dlouhou řadu let má své místo mezi profesionální i domácí vlasovou kosmetikou a je doporučována nejedním kadeřníkem.

K dětem přistupujeme s opatrností

Ne každé dítě má kadeřníka v lásce. Mnoho dětí na svých vlasech lpí, nechtějí na vlasech dělat sebemenší změny. Bohužel právě dětem rostou vlasy nejvíce, potřebují ostříhat i několikrát do měsíce. K dětem v našem salonu přistupujeme s opatrností. Moc dobře víme, že děti jsou často jako „z divokých vajec“ a trpělivost s opatrností jsou na místě.

Mužům s účesem poradíme

Velice rychle rostou vlasy i mužům. Pánové náš salon také navštěvují i několikrát do měsíce, mnoho z nich však neví, jaký účes je pro ně ten pravý. V našem salonu moc dobře víme, co se aktuálně nosí, proto všem nerozhodným pánům poradíme. Pokud stojí muži o barvení, to pro nás není problémem. K barvení používáme kvalitní barvy SoColor od Matrixu, které patří k top vlasovým barvám.

I dámy mají dveře dokořán

Samozřejmě i dámy mají u nás dveře dokořán. Nabízíme mytí, stříhání, foukání, barvení i účesy. Nerozhodným ženám rádi poradíme, uděláme vše pro jejich maximální spokojenost. Co se týče barvení, jak jsme zmiňovali, používáme kvalitní barvy Matrix.

 

Naše dámské, pánské i dětské kadeřnictví je vám plně k službám.

 

Ukázky práce

Zavolejte nám!