Ať je vaše pleť naprosto dokonalá

Kosmetické procedury

Ženy chtějí mít pleť naprosto dokonalou, ale bohužel ne každá žena je majitelkou dokonalé pleti bez jakékoliv nečistoty.

Většinou je trápí ucpané póry, černé tečky nebo akné, na které nepomáhají žádné mastičky, krémy nebo olejíčky, které se reklamují v televizích. Někdy jedinou možností, jak se zbavit všech problémů na obličeji, je navštívení kosmetického salonu, kde vás všech kosmetických nedokonalostí zbaví dříve, než řeknete „švec“.

V našem kosmetickém salonu pečujeme o pleť různými značkovými a kvalitními produkty. Využíváme například českou kosmetiku SynCare, což je kosmetika, která obsahuje bylinné extrakty a vitamíny, na druhou stranou neobsahuje žádné konzervační látky či parafínové oleje a barviva, proto je zcela nezávadná, bezpečná a neškodná.

Také o pleť pečujeme kosmetikou Vermione, to je též česká přírodní kosmetika. Z české kosmetiky ještě hojně využíváme kosmetiku značky Nafigate, která je taktéž velice kvalitní.

 

Nabízíme i lifting obličeje

Pokud vás trápí špatný stav vaší pokožky, pokud se na vaší pleti projevují známky stárnutí, i v tomto případě zamiřte do našeho salonu. Zaměřujeme se na lifting obličeje, který podporuje regeneraci pleti a zvyšuje její kvalitu. Lifting obličeje je perfektní prevencí proti stárnutí pleti a vzniku vrásek, odstraňuje zadržovanou vodu v pleti či bojuje s podočními váčky.

Lifting je vhodný pro každého, kdo potřebuje rychle omladit svůj vzhled, koho trápí zmiňované podoční váčky či koho trápí zašedlá a nezdravě působící pokožka.

Dokonce i depilujeme

Jestliže toužíte po perfektně hladkých nohou bez jediného chloupku, je načase podstoupit depilaci. Depilace trvá jen chvilku, za to však dlouhodobě odstraní viditelné chloupky z jakékoliv části těla.

AHA Peeling

Aha Peeling

 

Když máte problematickou pleť po akné, poškozenou pleť po nadměrném slunění nebo máte již lehké vrásky vlivem stárnutí? Pokud si odpovíte alespoň jednou ano, pak můžete vyzkoušet AHA peeling.

U nás v salonu jsem držitelem certifikátu a jsem odborně proškolena pro AHA peeling.

Aha PeelingAHA peeling je vlastně chemický peeling a je vysoce účinnou metodou péče o pleť pomocí slabých až středně silných organických kyselin. Funguje na principu prvotního poškození postižené buňky a její následné regenerace a zahojení. Takto vzniklé nové buňky nahrazují buňky poškozené, které před peelingem vykazovaly ESTETICKÝ DEFEKT – trudovitá pleť po akné, povrchové vrásky, poškození pleti po nadměrném slunečním záření.

AHA peeling je nejúčinnějším zákrokem v kosmetice a výsledek bývá velmi dobrý. Je nutné, ale dodržet pár zásad po provedeném zákroku.

Dermapen Mezoterapie

Mezoterapie je založena na principu nanesení účinné látky na pokožku, pak se zapracuje do vrchních vrstev pokožky Derma perem. To má kartridže, která pomocí mikrojehliček zapracovává použitá séra. Jiná délka mikrojehliček je určena pro lékařské účely a jiná pro kosmetiku. Povrchověji působící mezoterapie dermapenem zasahuje rohovou vrstvu pokožky maximálně do 1,5 mm. Usnadňuje tím průnik aktivní látky do pleti a současně působí jako specifická masáž podporující tvorbu kolagenu.

Výsledky se přibližují lékařské mezoterapii a mnohdy jsou srovnatelné.

Lash Lifting a Lash Botox

Lash lifting a Lash Botox je vlastně něco jako „trvalá na řasy“ s výživou pro expanzi řasy. Natočit, zvýraznit a zregenerovat svoje vlastní řasy.

Lash lifting probíhá ve třech fázích.

-Nanese se emulze, která otevře vlákno řasy

-Pomocí speciální natáčky se řasa upraví do požadovaného tvaru

-Řasa se pomocí uzavírací emulze uzavře, nadopuje výživou, keratinem, vodou a zafixuje se.

Barva, která se aplikuje v průběhu procesu na řasy, vydrží zhruba 4 – 8 týdnů. Také tento proces urychluje přirozený růst řas.

Brow Henna

To je  nová a účinnější metoda barvení a dotvarování obočí pomocí bio henny, která obarví nejen obočí, ale vystínuje i pokožku pod ním a zároveň se obočí dovymodeluje do ideálního tvaru voskem. Obočí bude ve výsledku vypadat hustější, plnější a symetričtější.

Ideální pro toho, kdo má nějaké asymetrie či vady na obočí, zároveň je obočí touto procedurou vyživeno.

Radiofrekvence

Jde o blahodárné působení střídavého elektrického proudu na různé tělní tkáně, který se šíří ve vlnách o vysokých frekvencích v řádech megahertzů. Radiofrekvence je hojně využívaná v lékařství i v kosmetice.

Radiofrekvence používaná v chirurgii takzvaná „radiofrekvenční ablace“ se používá k léčbě křečových žil, v kardiologii, ale také v onkologii.

Kosmetická radiofrekvence se stává stále běžnější součástí profesionálního salonního kosmetického ošetření. Přístroje jsou zpravidla bi nebo tri polární. To umožňuje zmenšení hlavice a lepší cílení ošetření například na oblast okolo rtů, očí nebo na čelo.

 

Poskytuji slevy pro seniory.

Zavolejte nám!